Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo
Po zadání Vašeho přihlašovacího emailu Vám bude odesláno nové heslo, které si budete moci změnit po přihlášení.
Odeslat
/ FAQ
Podrobné informaceJak to funguje?Srovnání základních sad

FAQ - Často kladené otázky

1) Proč jsou základní sady tak malé?

Protože si je můžete jednoduše rozšířit na počet přesně dle Vašich požadavků. Na produktové stránce u každé sady máte informace, kolik vás bude stát rozšíření o další tablet. (Cena zahrnuje i rozšíření přístupu do cloudového vzdělávacího systému EduBase.)

2) Ve třídě mám 19 žáků a chtěla bych pro ně pořídit 6 tabletů.Jak to bude fungovat s přihlašováním žáků do toho dodávaného výukového systému?

Při zakoupení 6 žákovských tabletů ASUS Edu Class (1x základní sada + 2 tablety navíc) získáte 6 uživatelských přístupů do vzdělávacího systému EduBase Cloud a jeden učitelský tablet s přístupem, který umožňuje nejen prohlížení, ale také tvorbu a editaci materiálů. Navést si můžete seznam všech 19 žáků, každý bude mít své jméno a heslo. V jeden okamžik se může přihlásit pouze 6 z nich. Po vyřešení testu nebo úlohy si tablety mohou předat a přihlásí se dalších 6 z nich. Nebo mohou žáci pracovat ve skupinkách u jednoho tabletu (přihlášen je buď jeden z žáků nebo můžete pro tyto případy vytvořit speciální uživatele - skupinky - s vlastním přihlašovacím jménem a heslem.

3) Jak můžu zapojit interaktivní tabuli do výuky s tablety? Je nutné něco přikoupit?

Pokud už máte ve třídě interaktivní tabuli, stačí si rozšířit počet uživatelů, kteří mohou souběžně pracovat v systému EduBase. Pro každé zařízení, na kterém chcete připravené učební materiály (DUMy) využít, přikoupíte 1 uživatelský přístup, který Vás bude stát 787 Kč (za 2 roky přístupu) nebo 1 367 Kč (za 5 let přístupu) (ceny uvedeny vč. DPH).

4) V ceně tabletové učebny je uvedený software EduBase Cloud na 2 roky, resp. na 5 let rok. Mám povinnost platit nějaké poplatky za provoz dodaného softwaru v dalších letech? A co se stane, když nebudeme mít peníze na další provoz?

Dle zvolené varianty máte 2 roky nebo 5 let od pořízení tabletové učebny příslušný počet uživatelských přístupů do systému a jeho celkový provoz v ceně. V dalších letech je provoz systému zpoplatněn částkou 3 025 Kč/rok (základní sada) + 194 Kč/rok (za každý další uživatelský přístup).

Pokud se rozhodnete dále služby cloudového systému EduBase nevyužívat, máte možnost:

  • Službu zcela ukončit a dále nevyužívat (Vaše data Vám zdarmaza archivujeme pro případné budoucí použití).
  • Ukončit cloudový provoz, zprovoznit si data na vlastním serveru školy a používat systém bez možnosti editace dat a uživatelů - zdarma (pomoc při instalace je zpoplatněna dle ceníku).
  • Ukončit cloudový provoz, zakoupit si licenci programu EduBase, zprovoznit si data na vlastním serveru školy a plně využívat všechny funkce systému. (Cena dle rozsahu zakoupené licence, 20% sleva na její pořízení).

5) Kdo má přístup k našim datům, je to bezpečné? Nemůžou to žáci hacknout?

Po zprovoznění vaší cloudové instalace systému EduBase jsou veškerá data vaše. S daty můžete libovolně pracovat, editovat je, přidávat i mazat. Všichni uživatelé mají přístup do systému pomocí jména a hesla, jednotlivé skupiny uživatelů mají nadefinována uživatelská práva, přenosy dat jsou zabezpečeny podobně jako v bance. Žáci nemají možnost zasahovat do dat. S daty může pracovat pouze učitel, který si stáhne aplikaci EduBase (autorské nástroje) a přihlásí se.