Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo
Po zadání Vašeho přihlašovacího emailu Vám bude odesláno nové heslo, které si budete moci změnit po přihlášení.
Odeslat
/ Podrobné informace
Podrobné informaceJak to funguje?Srovnání základních sad

Ideální řešení tabletové učebny pro české školy

Objevte zcela nové možnosti využití tabletové učebny ve škole a způsob práce s tablety ve výuce! Získejte řešení, které Vám umožní tablety efektivně propojit s Vaším stávajícím hardwarovým vybavením, využít jejich potenciál při vzdělávání a maximalizovat jejich přínos.

Ucelené řešení

ASUS Edu Class je tabletová učebna zahrnující nejen kvalitní tablety, ale také propracovaný vzdělávací software, který maximalizuje zapojení a využití tabletů ve výuce. Profesionální vzdělávací systém Toglic poskytuje nástroje pro řízení výuky na žákovských tabletech a okamžité získání zpětné vazby. Množství dostupných hotových učebních materiálů a škála učitelských nástrojů napomáhá k okamžitému zapojení tabletové učebny ASUS Edu Class do vyučování. Využít můžete také některé z nabízených školení.

Jedinečné možnosti pro didaktické využití tabletů ve výuce

Díky výukovému systému Toglic se Váš učitelský tablet změní v pomocníka při výuce s Vaší interaktivní tabulí, umožní Vám ze zadní řady ve třídě dálkově ovládat promítaný obraz výukového materiálu nebo synchronizovat zobrazený materiál na žákovských zařízeních. Propojením všech tabletů v jednom systému získáte přehled o výsledcích všech žáků na jednom místě. Připravené učební materiály a testy budou dostupné i ze všech ostatních zařízení školy – od interaktivních tabulí, přes počítačovou učebnu až po vlastní zařízení žáků (BYOD). Tablety tak krásně doplní a didakticky rozšíří Vaši stávající techniku.

*) Počty souběžně pracujících žáků i autorů se systémem Toglic lze volitelně navýšit dle počtu zařízení ve škole.

Tablety jako nástroj týmové spolupráce

Ve třídě nemusí sloužit tablety jen k individuální práci žáků. Výukové aktivity systému Toglic Vám umožní zaslat žákům na jejich zařízení instrukce, se kterými pak dále pracují a rozvíjejí tak své klíčové kompetence:
- komunikace
- týmová spolupráce - řešení problémů

Přehled výukových aktivit

Spolupráce žáků s učitelem, okamžitá zpětná vazba, archiv výsledků testů

Jedním kliknutím zašlete na všechny žákovské tablety stejný učební materiál, který právě probíráte. Žáci na tabletu mohou studovat učební texty doplněné o multimediální prvky (zvuky, animace, apod.), řešit úlohy, odpovídat na záludné otázky nebo absolvovat test, který se automaticky vyhodnotí. Jako učitel uvidíte okamžitě výsledky zkoušení všech žáků, můžete si je srovnat v přehledných grafech nebo se detailně podívat, kde zrovna Pepíček udělal chybu. Žáci si mohou stejný test zopakovat několikrát – pokaždé se jim zobrazí jinak zamíchaná variace testu.

Softwarový hlasovací systém

Proměňte tablety v hlasovací systém, kdykoli se Vám to během vyučování bude hodit. Vyberte typ otázky (ano/ne, možnosti ABC-F, doplnění vlastního textu), položte otázku a zobrazte na všech žákovských tabletech odpovědní formulář. Okamžitě uvidíte graficky zpracované výsledky, které můžete zobrazit na tabuli.

Minimální nároky na správu softwaru – cloudová aplikace

Softwarová část ASUS Edu Class obsahuje vzdělávací systém Toglic, který pro Vás na internetu zřídíme a nastavíme*). Systém bude okamžitě naplněn množstvím hotových materiálů. Vám už jen zbývá navést seznamy uživatelů a můžete začít učit. Po celou dobu (2 nebo 5 let dle zakoupené varianty produktu) se budeme starat o řádný chod systému tak, abyste se Vy mohli věnovat pouze výuce. K dispozici máte podrobnou dokumentaci k práci se systémem Toglic a s případnými dotazy Vám ochotně poradí naše technická podpora. V dalších letech je možné přístup do systému Toglic libovolně prodloužit.

*) V případě zájmu lze zajistit i instalaci a zprovoznění celého systému na serveru školy. Pro bližší informace nás, prosím, kontaktujte.

Kvalita, která vydrží

Pečlivě vybrané tablety zařazené do nabídky ASUS Edu Class splní Vaše náročné požadavky na kvalitu zpracování, výdrž baterie*, rozlišení displeje, rychlost odezvy a celkovou ergonomii práce, kterou ve školství potřebujete. Vybrat si můžete z bohatého příslušenství ochranných obalů a pouzder, stojánků nebo rozšířit učebnu o další kompatibilní hardwarové vybavení.

*) Tablety ASUS vydrží až 10 hodin provozu – tedy celý školní den bez nabíjení.

Kompatibilita s libovolným dalším hardwarem ve škole

Kouzlo celého systému tabletové učebny ASUS Edu Class je v tom, jak snadno zapadne do zaběhnutého systému ve vaší škole. Učební materiály dodané nebo vytvořené v rámci ASUS Edu Class můžete využít s libovolným hardwarem, který už ve škole máte nebo v budoucnu pořídíte. Testy, cvičení a e-kurzy budou fungovat na libovolném zařízení připojeném k internetu bez ohledu na operační systém (Windows, Android, iOS). Samozřejmostí je i podpora interaktivních tabulí všech typů a značek. Žáci mohou k učivu přistupovat i z domova se svými počítači, tablety a chytrými telefony.

Přenositelnost tabletů mezi žáky

Tabletová učebna ASUS Edu Class má vyřešen problém půjčování tabletů mezi žáky. Každý žák má své přihlašovací jméno a heslo, pomocí kterého se do systému Toglic přihlásí a může využívat jemu dostupné materiály. Tablety tedy nejsou vázány na konkrétního žáka.

Podrobné informaceJak to funguje?Přehled základních sad
Zpět na úvodní stránku